EuroWeek uczniów ZSP nr 3

Image
Image

Osiemnaścioro żądnych wiedzy, otwartych na świat i ciekawych innych kultur uczniów z ZSP nr 3 w Malborku pod opieką dwóch nauczycielek wyruszyło w podróż do Lądka- Zdroju. Cel to udział w warsztatach organizowanych przez Fundację EuroWeek i spędzenie  kilku niesamowitych dni wypełnionych zajęciami prowadzonymi przez szkoleniowców z różnych krańców świata – oczywiście w języku angielskim!

Czy było warto?

Natalia: EuroWeek was the best experience in my life. It was awesome and I had a lot of fun.                                                                                     

Piotr x: Praca w grupach, ciekawe prezentacje krajów, projekty i wiele innych wciągających zajęć – to coś wspaniałego!

Wiktoria: Możemy poznać kulturę krajów wolontariuszy, którzy są najwspanialszymi ludźmi na świecie. Gruby: EuroWeek to wspaniałe miejsce nauki angielskiego.                                                                                                          

Łysy: Przez tych kilka dni mogliśmy zrobić coś, czego nigdzie indziej byśmy nie zrobili. Człowiek otwiera się na nowe znajomości i innych ludzi. EuroWeek to jedno z najciekawszych doświadczeń w życiu.

Stefan: Taki wyjazd to możliwość spędzenia czasu w mega przyjemnej atmosferze z mega wspaniałymi ludźmi.

Arek: EuroWeek daje nam możliwość poznania nowych kultur i świetnych osób, jak również otwarcia się na inne poglądy niż nasze.

Emila: Spędziliśmy wspaniałe dni i podszkoliliśmy swój angielski.

Natalia: Mam nadzieję, że w przyszłym roku również będzie organizowany taki wyjazd.

Alexandra J: Na pewno wrócę tam w następnym roku.

Karol: Fenomenalnie zorganizowane warsztaty, polecam EuroWeek każdemu, kto tak jak ja lubi poznawać obce kultury, ale przede wszystkim dobrą zabawę.

Mati J Boro: EuroWeek to niesamowita wycieczka, na której można zdobyć nie tylko doświadczenie, ale i pewność siebie w posługiwaniu się językiem angielskim.

CHILLWAGON: EuroWeek to wycieczka, której się nie zapomina. Uczymy się tolerancji, pokory oraz współpracy.                                                                   

Bartek Z:  Wszystkie zajęcia z wolontariuszami są świetnym wykorzystaniem czasu. Poleciłbym je każdemu.

Oliwer: Był to mój pierwszy EuroWeek i nie wiedziałem czego się spodziewać. Teraz mogę stwierdzić, że było to super doświadczenie. Poznałem nowych ludzi i także kultury różnych krajów. Rozwinąłem moje umiejętności aktorskie, a także miałem okazję do rozmowy po angielsku. Dla nieśmiałych osób to okazja by się otworzyć i przy tym dobrze się bawić. Chętnie pojadę tam za rok. Polecam każdemu.

Weronika: Kontakt z wolontariuszami był naprawdę dobry, pomimo częściowej bariery językowej. Zajęcia były zarówno interesujące, jak i śmieszne. Każdy podchodził z humorem i dystansem do błędów jakie popełnialiśmy.

Marcin:  Na EuroWeek’u byłem po raz trzeci, więc wiedziałem czego się spodziewać. Wycieczka tego typu z pewnością pomaga w otwieraniu się przed większą ilością osób i pomaga w nauce płynnego mówienia w języku angielskim. Jak co roku poznałem tam nowych znajomych oraz zacieśniłem więzi z tymi poznanymi wcześniej. Polecam każdemu!

Czy macie jeszcze jakieś wątpliwości?

 

Tekst oraz zdjęcia: ZSP nr 3


© {2019} Powiat Malborski. Wszystkie prawa zastrzeżone.