Młode talenty trzeba wspierać i promować!

Image

 

Uczennica II L.O. zaczyna prawdziwą "drogę literacką od wydania swojej pierwszej książki. Poniżej krótka zachęta do zapoznania się z twórczością M. Magdaleny Olszewskiej.


"Karen bierze go za wariata, bo w końcu kto o zdrowych zmysłach wymyśla tak absurdalne historie? Chłopak i całe jego szaleństwo coraz bardziej ją przerażają, jednak wszystko się zmienia kiedy dziewczyna nagle odkrywa w sobie nadnaturalne zdolności.

Nie jest jednak tak pięknie i kolorowo, jakby się z początku wydawało, bowiem Gabriel zaczyna wmawiać jej, że dziewczyna posiada nadnaturalne moce.

Karen bierze go za wariata, bo w koncu kto o zdrowych zmysłach wymyśla tak absurdalne historie? Chłopak i całe jego szaleństwo coraz bardziej ją przerażają, jednak wszystko się zmienia kiedy dziewczyna nagle odkrywa w sobie nadnaturalne zdolności."

 

Czy tych dwoje połączy coś więcej niż tylko wspólna misja do wypełnienia?

 

Poruszająca historia o przeznaczeniu, miłości, trudnych wyborach, o nadludzkich stworzeniach, zarówno tych dobrych jak i złych. Nieraz porusza do łez, czasem doprowadza do ataku śmiechu, zawsze zaskakuje zwrotem akcji. Wciągająca inna opowieść o miłości. ODWAŻYSZ SIĘ WEJŚĆ?

 

DOSTĘPNE W KSIĘGARNIACH!

 

Tekst i zdjęcie: II L.O.


© {2019} Powiat Malborski. Wszystkie prawa zastrzeżone.