Świąteczna atmosfera w Technikum nr 3

Image
Image

Mikołajki 2022 w Technikum nr 3 w Malborku w scenerii szopki bożonarodzeniowej za nami. Z tej okazji zorganizowano szereg niespodzianek dla uczniów. Najbardziej wyczekiwaną była wizyta Świętego Mikołaja, który wraz ze Śnieżynkami obdarował wszystkich uczniów, nauczycieli i pracowników szkoły słodkimi upominkami oraz złożył świąteczne życzenia.

Jak co roku akcja mikołajkowa połączona była ze zbiórką funduszy, które przeznaczone będą na organizację w przyszłym roku Wigilii dla potrzebujących. Fundusze młodzież zebrała poprzez sprzedaż domowych ciast oraz udział w loterii fantowej, w której można było wylosować wiele ciekawych nagród. Warto wspomnieć także o zakończeniu wspólnej akcji zbiórki zabawek, które przekazane zostały do malborskiego oddziału stowarzyszenia Teen Challenge.

Najwięcej emocji chyba jednak związanych było z konkursami. Jednym z nich był konkurs  na najbardziej oryginalny strój świąteczny. W tym roku jury, któremu przewodniczył Dyrektor szkoły miało twardy orzech do zgryzienia, kiedy przyszło wyłonić laureatów konkursu. Jednak po naradach jury podjęło decyzję i:

I miejsce zdobyła Eryka Tułodziecka z klasy II GH

II miejsce- Krzysztof Głodnicki klasa IV GH

III miejsce- Marcin Pietranis klasa II iP

Wyróżnienia trafiły do Magdaleny Riebandt z klasy III G, Alana Niewińskiego z klasy I L, Liliany Tomczyńskiej z klasy I G, Juli Hoog z klasy I A i Pani Niny Bobko.

Kolejny konkurs na najliczniej i najciekawiej przebraną klasę wygrała klasa 4 IPS z wychowawcą Panią Iwoną Krauze, a nagrodą będzie pizza z dyrektorem.

 

Wszystkim tym, którzy przyczynili się do zorganizowania imprezy serdecznie dziękujemy.

 

 

 

 

Tekst i zdjęcia: Technikum nr 3

 

 


© {2019} Powiat Malborski. Wszystkie prawa zastrzeżone.