Edu-Pilot

Edu - Pilot to działalność edukacyjna na rzecz dzieci, młodzieży i dorosłych oraz wypożyczalnia sprzętu wodnego SUP - Stand Up Paddle (desek z długim  wiosłem do pływania na stojąco).

 

W jej ramach  powstało Malborskie Stowarzyszenie Sportowe ,,Lena", które skupiło się na sportach wodnych, szkoleniu osób w tym kierunku zarówno dla rekreacji,  jak i prestiżowych zawodów sportowych, o których piszemy na stronach:  fb Mss Lena, czy SUP Malbork

 

Stowarzyszenie to grupa kilkunastu osób, pasjonatów zdrowego stylu życia, proponujące alternatywę (dzieciom i młodzieży) mądrego spędzania czasu wolnego po szkole. Uczymy kontaktu z przyrodą, przede wszystkim z wodą oraz pływania na deskach SUP. Prowadzimy prelekcje i lekcje pokazowe związane z uprawianiem sportów wodnych , organizujemy eventy rekreacyjne  oraz zawody sportowe. Zachęcamy mieszkańców Malborka i województwa, całego regionu, kraju i tych mieszkających poza jego granicami,  do współpracy.

 

Na naszym koncie są trzy Malborskie Edu- Sup Race - zawody sportowe dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych, SUP- er lekcje  w-f ,  3 SUP-er Dni w Malborku - spotkanie SUP-erów, SUP-er Dzień Dziecka. Prowadzimy także cieszące się dużym zainteresowaniem nauki pływania dla rodzin, by rozpowszechniać światowy sport  SUP.  Zorganizowaliśmy  ekologiczny I SUP PIKNIK 2019 r. promujący zdrowy styl życia. Z początkiem  grudnia, SUP-er Mikołaj odwiedza dzieci w szkołach i przedszkolach. Współorganizujemy już od 3 lat MMK 12h - Malborski Maraton Kajakowy.

 

Nasze działania promują zdrowy styl życia, miasto Malbork, rzekę Nogat oraz Zamek Malborski,  zachęcając turystów do pozostania w naszym mieście na dłużej.

 


© {2019} Powiat Malborski. Wszystkie prawa zastrzeżone.