Akademia Nauczania

Akademia Nauczania została powołana do życia w maju 2011 roku. Siedziba Akademii Nauczania mieści się przy głównej trasie Malbork – Sztum w dzielnicy Wielbark – na ul. Głowackiego 111 w Malborku.

Akademia Nauczania jest niepubliczną placówką oświatową prowadzoną w Przedsiębiorstwie Produkcyjno-Handlowym Rarytas J. i R. Markowscy Spółka Jawna.

W dniu 04.05.2011r. przedsiębiorstwo zostało wpisane do ewidencji placówek niepublicznych jako niepubliczna placówka kształcenia ustawicznego, pod nazwą „Akademia Nauczania”, z zakresem i profilem działalności kursy doskonalące umiejętności zawodowe zwłaszcza: organizacyjno-biurowe, menadżerskie, psychologiczne, komputerowe, kursy języków obcych.

W tej części działalności firmy są również realizowane działania związane z realizacją projektów oraz certyfikacją ECDL.

 

 

 

Malborska Fundacja Rozwoju Regionalnego została powołana do życia we wrześniu 2014 roku. Siedziba Malborskiej Fundacji Rozwoju Regionalnego mieści się przy głównej trasie Malbork – Sztum w dzielnicy Wielbark – na ul. Głowackiego 111 w Malborku.

W 2015 roku zrodził się pomysł prowadzenia zajęć  z języka angielskiego dla dzieci i dorosłych. Kolejno, w miarę zgłaszania pomysłów przez naszych kursantów, idąc tropem zgłaszanych zapytań o realizowaną przez nas ofertę zajęć dodatkowych Fundacja rozpoczęła realizację warsztatów terapeutyczno – plastycznych.

W ofercie Fundacji znajdują się również zajęcia psychospołeczne, rytmika, warsztaty kreatywno-plastyczne, a niedługo oferta zostanie poszerzona o kolejne warsztaty, w tym m.in. warsztaty budowania z klocków LEGO. 

 

Rozwój dla dzieci i młodzieży

 

*Nauka języka włoskiego

Dla kogo: uczniowie 6 i 7 klas szkoły podstawowej oraz dorośli.

 

*Nauka języka angielskiego

Dla kogo: Dla dzieci i młodzieży od lat 3 do 18.

 

*Angielski – przygotowanie do matury

  

*Warsztaty DIY – zrób to sam!

Twórcze zajęcia dla dzieci i nastolatków lubiących tworzyć niepowtarzalne projekty, produkty. Podczas spotkań wykorzystujemy różne przedmioty i nadajemy im nowe życie. Uczymy się ciekawych metod ozdabiania, pobudzamy wyobraźnię. Robimy błyszczyki, mydełka, breloki, ozdoby i wiele ...wiele innych ciekawych inspiracji. 

Dla kogo: dzieci od 7 do 14 lat

 

*Warsztaty LEGO

Nasze warsztaty LEGO® to na pewno: rozwijanie zdolności logicznego myślenia, rozwijanie wyobraźni przestrzennej, rozwój kreatywności, nabywanie umiejętności pracy zespołowej, czyli edukacja poprzez zabawę z rówieśnikami!

Dla kogo: dzieci od 4 do 12 lat

 

*Warsztaty plastyczne po angielsku

Prowadzone przez nas warsztaty plastyczne z elementami języka angielskiego pozwalają dzieciom na ćwiczenie zdolności manualnych, rozwijają koordynację wzrokowo-ruchową – to natomiast pozwala na świadome i kontrolowane zarządzanie ruchami ciała.

Dodatkowo, dzieci uczą się słówek i zwrotów w języku angielskim. 

Dla kogo: dzieci od 3 do 9 lat

 

*Warsztaty sensoplastyczne - zajęcia ogólnorozwojowe.

Zajęcia pozytywnie wpływają na: -rozwój osobowości dzieci, -usprawnianie ruchowe, - rozwój mowy (ośrodki w mózgu odpowiedzialne za mowę są usytuowane blisko ośrodków odpowiadających za motorykę małą – czyli pracę dłoni), -usprawnianie manualne,-rozwijanie świadomości własnego ciała, -uspołecznianie, -rozwój samodzielności i zwiększenie wiary we własne możliwości, -rozwój świadomości przestrzeni i działania w niej oraz naukę dzielenia tej przestrzeni z innymi.

Dla kogo: dzieci od 2 do 8 lat

 

Więcej informacji: http://web.akademia-nauczania.pl/category/kursy_warsztaty/


© {2019} Powiat Malborski. Wszystkie prawa zastrzeżone.